KURCZAK WIELKANOCNY HANDMADE

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,90 zł 34.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Kurczak Wielkanocny  rozmiar  13x10 cm  PRODUKT POLSKI 

Kolor różowy.

Kurczak wykonany ręcznie (Handmade) z wiórków drewna osikowego.

Jesteśmy częścią Jury, niezwykłą i odmienną. Nasi przodkowie od XIX w. wykorzystują naturalne piękno drewna osikowego.

Z jego szlachetności i miękkości uczynili wyjątkową sztukę. Siłą męskich rąk  powstaje wiór, a ze zręczności kobiecych dłoni i magii wyobraźni rodzą się unikatowe dekoracji.

  

Wszystkie wyroby wykonane są ręcznie z drewna osikowego, są naturalne i ekologiczne.

Technologia polega na ręcznym struganiu odpowiednimi heblami drewna osikowego na bardzo cienkie łyko (wióry) o grubości od 0,15 do  0,4 mm.

 

Z nich następnie wycinane, wyplatane i formowane są poszczególne elementy, później wyroby i kompozycje.

Cała reszta to precyzja ręki cieśli, zręczność palców i magia wyobraźni.

  

"Wyczarowane magią kobiecych dłoni.... wielkanocne dekoracje, delikatnie oprószone złotym brokatem zaskoczą i oczarują nie tylko podczas świąt..."

  

 Ze względu na to, że surowcem podstawowym jest naturalne drewno osikowe, które charakteryzuje się min. niejednolitą barwą i strukturą, poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie różnić od przedstawianych w ofercie. Różnice mogą dotyczyć odcienia kolorów lub rozmiaru. Wyroby z tego tytułu nie będą podlegały reklamacjom.

Wszelkie prawa do materiałów (w tym wzorów, tekstów, zdjęć, instrukcji, zestawów, pomysłów, etc.) zastrzeżone na rzecz producenta. Kopiowanie, przerabianie i wykorzystywanie wzorów, tekstów, zdjęć, wszelkich materiałów instruktażowych, pomysłów, know-how, zestawów i kursów do celów komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody procenta jest zabronione i może stanowić naruszenie przepisów, w tym przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, kodeksu karnego i może skutkować zastosowaniem sankcji wynikających z właściwych przepisów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl