Tulipan, kwiaty z drewna, HANDMADE

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6,00 zł 6.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Tulipan, kwiat z drewna 40 cm.

Kwiat wykonany ręcznie (HANDMADE) z wiórków drewna osikowego.

Kolor żółty-pomarańczowy.

Rozmiar  - 40 cm.

Cena za 1 szt.

Każdy tulipan pakowany w ozdobnie w celofan.

 

" Osikowe Kwiaty kwitną cały rok nie tylko w bajkowym ogrodzie... przekonajcie się sami."

 

 


 Jesteśmy częścią Jury, niezwykłą i odmienną. Nasi przodkowie od XIX w. wykorzystują naturalne piękno drewna osikowego.Z jego szlachetności i miękkości uczynili wyjątkową sztukę.Siłą męskich rąk  powstaje wiór, a ze zręczności kobiecych dłoni i magii wyobraźni rodzą się unikatowe dekoracji.

  

 


Ze względu na to, że surowcem podstawowym jest naturalne drewno osikowe, które charakteryzuje się min. niejednolitą barwą i strukturą, poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie różnić od przedstawianych w ofercie. Różnice mogą dotyczyć odcienia kolorów lub rozmiaru. Wyroby z tego tytułu nie będą podlegały reklamacjom.

Wszelkie prawa do materiałów (w tym wzorów, tekstów, zdjęć, instrukcji, zestawów, pomysłów, etc.) zastrzeżone na rzecz producenta. Kopiowanie, przerabianie i wykorzystywanie wzorów, tekstów, zdjęć, wszelkich materiałów instruktażowych, pomysłów, know-how, zestawów i kursów do celów komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody procenta jest zabronione i może stanowić naruszenie przepisów, w tym przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, kodeksu karnego i może skutkować zastosowaniem sankcji wynikających z właściwych przepisów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl