Wielkanocna Owieczka HANDMADE

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wielkanocna Owieczka HANDMADE

Owieczka wykonana ręcznie z wiórków drewna osikowego.

Kolory: naturalny 

Wymiary: 10 cm x 8 cm x 9 cm

Każdy nasz wyrób pakowany jest pojedynczo w estetyczne, przezroczyste opakowanie z PVC.

 

Przed lusterkiem owieczka siedzi i nad wyglądem swoim biedzi.

Co ja noszę na głowie... ? może ktoś mi podpowie?

  

 


 Jesteśmy częścią Jury, niezwykłą i odmienną. Nasi przodkowie od XIX w. wykorzystują naturalne piękno drewna osikowego.Z jego szlachetności i miękkości uczynili wyjątkową sztukę.Siłą męskich rąk  powstaje wiór, a ze zręczności kobiecych dłoni i magii wyobraźni rodzą się unikatowe dekoracji.

  

 


Ze względu na to, że surowcem podstawowym jest naturalne drewno osikowe, które charakteryzuje się min. niejednolitą barwą i strukturą, poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie różnić od przedstawianych w ofercie. Różnice mogą dotyczyć odcienia kolorów lub rozmiaru. Wyroby z tego tytułu nie będą podlegały reklamacjom.

Wszelkie prawa do materiałów (w tym wzorów, tekstów, zdjęć, instrukcji, zestawów, pomysłów, etc.) zastrzeżone na rzecz producenta. Kopiowanie, przerabianie i wykorzystywanie wzorów, tekstów, zdjęć, wszelkich materiałów instruktażowych, pomysłów, know-how, zestawów i kursów do celów komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody procenta jest zabronione i może stanowić naruszenie przepisów, w tym przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, kodeksu karnego i może skutkować zastosowaniem sankcji wynikających z właściwych przepisów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl