Wielkanocny Kogut z drewna 015

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kogut Wielkanocny HANDMADE

Kogut wykonany ręcznie z wiórków drewna osikowego.

Kolor tęczowy

Rozmiar  - 17 x 15 cm.

Każdy nasz wyrób pakowany jest pojedynczo w estetyczne, przezroczyste opakowanie z PVC.

 

" Wesoły, odjazdowy osikowy kogut zadba o radosny nastrój Twoich Świąt."

 

 


 Jesteśmy częścią Jury, niezwykłą i odmienną. Nasi przodkowie od XIX w. wykorzystują naturalne piękno drewna osikowego.Z jego szlachetności i miękkości uczynili wyjątkową sztukę.Siłą męskich rąk  powstaje wiór, a ze zręczności kobiecych dłoni i magii wyobraźni rodzą się unikatowe dekoracji.

  

 


Ze względu na to, że surowcem podstawowym jest naturalne drewno osikowe, które charakteryzuje się min. niejednolitą barwą i strukturą, poszczególne egzemplarze mogą się nieznacznie różnić od przedstawianych w ofercie. Różnice mogą dotyczyć odcienia kolorów lub rozmiaru. Wyroby z tego tytułu nie będą podlegały reklamacjom.

Wszelkie prawa do materiałów (w tym wzorów, tekstów, zdjęć, instrukcji, zestawów, pomysłów, etc.) zastrzeżone na rzecz producenta. Kopiowanie, przerabianie i wykorzystywanie wzorów, tekstów, zdjęć, wszelkich materiałów instruktażowych, pomysłów, know-how, zestawów i kursów do celów komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody procenta jest zabronione i może stanowić naruszenie przepisów, w tym przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, kodeksu karnego i może skutkować zastosowaniem sankcji wynikających z właściwych przepisów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl